Basit SEO nedir?

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Basit SEO nedir?
"Basit SEO" nedir?, Basit SEO Taktikleri Nelerdir?, En basit şekilde SEO 'da ön sıralarda nasıl olurum?

 Basit SEO Nedir?

 

"Basit SEO" adı üstünde basit en temel yapılan seo işlemleridir. Dış seo taktiklerinden birisidir. Basit seo paketlerinde firma rehberleri, arama motoru dizinleri 'ne kayıt işlemleri yapılır. Birkaç google plus, twitter vs paylaşımlar yapara seo kalitesi elde etme'ye basit seo ismi verilir.

Basit SEO Taktikleri Nelerdir?

 

- İnstagram

- Facebook ( Grup ve Profil)

- Linkedin ( Grup ve Profil )

- Google Plus

- Twitter

 

vs.. gibi Web.2.0 tabir ettiğimiz sitelerden profil linkler ve backlink alma işlemleri basit seo taktiklerine girmektedir. Ayrıca bazı otomatik backlink sitelerinden alacağınız aylık paketler vs bunların hepsi basit seo taktiklerine girmektedir. SEO ' ya çok fazla bir artısı olmayacağı aşikardır. Fakat sosyal medya paylaşımları ve sürekli makale işlemlerini gerçekleştirebilirseniz sitenizde anlamlı makaleler yazabilirseniz eğer yükselmeniz an meselesidir. Eğer ki ; "Basit seo taktikleri" ile istediğiniz başarıya ulaşamıyorsanız burdaki makalemizde anlattığımız "Kapsamlı SEO" isimli makalemizi inceleyerek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Gerekirse "backlink paketleri" satın alarak projeleriniz güç katabilirsiniz.

SEO Fiyat Teklifi

Dilerseniz seo fiyat teklifini konusunda uzman teknik ekibimiz ile görüşerek sitenizin detaylı analizleri yapıldıktan sonra size sunulacak rapor neticesine göre ne kadar makale yazmalıyız? ne kadar bütçe ayırmalıyız? hangi seo taktiklerini ve altyapılarını hazırlamalıyız, seo ekibimize danışabilirsiniz.

23 51
Nanomedya Footer Logo
Ankara Web Tasarım Ajansı olarak Çankaya Mahall Ankara ofislerinde SEO, Sosyal Medya Yönetimi, Kurumsal Web Tasarım, Katalog Tasarım, Adwords Danışmanlığı Hizmeti Sağlamaktayız.
instagramFacebookTwitterLinkedin
İletişim
adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Mahall Ankara E-Blok No: 274/6/31 Çankaya / ANKARA
telefon
0850 711 04 06 - 0532 720 32 25
EPosta
info@nanomedya.com.tr