Web sitenizi google 'de yükseltiyoruz

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Web sitenizi google
Web sitelerinizi google arama motorlarında yükseltmek için gerekli link çalışmaları ve seo çalışmalarını uyguluyor ve zamanla 3-6 ay arasında google'de yükselmelerini sağlıyoruz.

 Google gibi büyük bir arama motorunda kim 1nci sayfalarda olmayı düşünmez ki? bunlardan biride siz olabilirsiniz ! neden olmasın ki? 

Web siteleri kaliteli altyapıya sahip olan web siteleri arama motorlarında üst sıralara çıkabiliyor eskiden google'nin algoritması sadece keywords  yani anahtar kelime çöplüğüne bakarak ve sitenin yıllanmış olmasına bakarak google'de sıralamayı etkiliyordu ve pagerank olayı sayesinde 3-5 kaliteli siteden link alan siteler hemen üst sıralarda yer alabiliyordu fakat artık günümüzde 2017 - 2018 yıllarında seo sistemleri olarak google kendini geliştirdi penguen adı verilen bir algoritma çıkarttı ve bu algoritma sayesinde bu şekilde link ve anlamsız yazı çöplüğüne dönen siteleri sitesinden kalitesiz olduğu gerekçesi ile spam 'a ekleyip google veritabanlarından banlamaktadır. 

Bir web siteniz var ve nasıl yükseleceğinizi bilmiyorsunuz , işte bu konuda sizlere Nanomedya Reklam Hizmetleri olarak SEO konusunda yardımcı olmak isteriz. Hem SEO çalışması hemde Web Tasarım çalışmaları ile müşteri odaklı güzel şık bir tasarıma sahip olabilir google ile uyumlu altyapımız sayesinde xml dediğimiz google'nin kolaylıkla okuyabileceği şekilde text yazılardan ve url yapısından oluşan algoritması ile anında indexlenmesini sağlayabiliyoruz. Zamanla web siteleriniz indexleniyor ve google'de üst sıralara çıkmaya başlıyor.

Web sitenizi google 'de yükseltiyoruz

Peki bu google'de yükselmenin sırrı ne?

 

Google'de yükselmek hiç de eskisi kadar kolay değil yukarıda'da bahsettiğim gibi sadee anahtar kelime odaklı çalışma yapmak günümzde sadece spam ceza yemenize sebep olacaktır. Yada profil backlink adını verdiğimiz sabit forumlara üye olup sadece profillere link vermek siteniz açısından pek de yükselişe katkısı olmayacaktır. Olmadığı gibi de malesef sıralamanızı olumsuz yönde etkileyebilir.

Google'de yükselmek için SEO çalışmaları ve Makele Hizmetleri konusunda uzman bir ekip ile kordineli olarak çalışmanız gerekmektedir. Nanomedya Ankara Web Tasarım Hizmetleri olarak 

 

Google'de yükselmek için Kaliteli bir Web Tasarım Şart !

 

Web Tasarım konusunda Nanomedya Reklam Hizmetleri olarak sizlere tamamen sizlere özgü bir tasarım ve yazılım altyapısı ile wordpress, joomla gibi bilindik sitelerin aksine daha önce hiç görmediğiniz şık tasarımlar ve logolar ile web sitelerinizi baştan yaratıyoruz. Direktifleriniz doğrultusunda web siteniz hazırlanıyor ve sizlere ön taslak olarak sunuluyor sizin onayınız alındıktan sonra giydirme işlemi tamamlanıyor ve sizlere özel bir panel ve şifre veriliyor yukarıda'da bahsettiğim gibi google algoritmasına uyumlu bir şekilde makale hizmeti ve grafik hizmeti bizden alarak düzenli olarak içerik girilmesi konusunda destek alabilirsiniz.

 SEO uyumlu Makaleler ile Web Sitelerinizi Güçlendirin !

 SEO uyumlu Makaleler ile Web Sitelerinizi Güçlendirin !

 

Seo uyumlu makale girerek web sitlerinizi güçlendirebilirsiniz . Minimum 300 kelimelik girdiğiniz her yazı google tarafından değerli olarak kabul edilir. Kelimeleri birbiri tekrar etmeyen eşdeğer kelimeler kullanarak google'nin mantıklı bir makale yazdığınızda ön sıralarda sizleri çıkartabilme ihtimalinin yüksek olduğunu unutmayalım ve aynı şekilde rakiplerinizin de yazacağı makaleler ve makalenin kalitesi okunabilirliği, web tasarımınız ve okunabilirliği , kolay gezilebiliyor olması , aşırı grafik den sitenin geç gelmesi yerine kullanıcıyı rahatsız etmeyen reklamsız sade ve hoş bir tasarım ile google'de üst sıralara çıkabilirsiniz. Makale yazarken imla hatalarına dikkat etmeli  ve yükselmek istediğiniz kelimeleri bold yani kalın yaparak google'nin dikka etmesini kolaylaştırabilirsiniz. H1, H2, H3 Tag larını 'da yazmayı unutmamak gerekir. Google Başlıkları bol ve bol bol uzun makaleleri sever eğer makaleniz ne kadar uzun sa google'de o kadar bu makaleyi sever nasıl siz şu anda bu sitede bu makaleyi okuyorsunuz ve aradığınız kelimeden fark edip girebiliyorsunuz işte demekki biz bu işi gerçeten başarabiliyoruz ve bu işte gerçekten iddialıyız. Örnek verecek olursak rekabetli siteler oldukça fazla yoğun olan sitelerde baclink çalışması yapmak çok zordur. Örneğin; Lazer Epilasyon Ankara sitesini örnek alacak olursak çok zorlu bir kelime bu kelimede ön sıralara gelebilmek için özellikle sektörü ile alakalı bir çok siteden tanıtım yazıları almak gerekir rakipleri iyi analiz etmek erekir gerekirse rakiplerin tanıtım aldığı yerlerden tanıtım ve footer link alımı yapılabilir.

23 51
Nanomedya Footer Logo
Ankara Web Tasarım Ajansı olarak Çankaya Mahall Ankara ofislerinde SEO, Sosyal Medya Yönetimi, Kurumsal Web Tasarım, Katalog Tasarım, Adwords Danışmanlığı Hizmeti Sağlamaktayız.
instagramFacebookTwitterLinkedin
İletişim
adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Mahall Ankara E-Blok No: 274/6/31 Çankaya / ANKARA
telefon
0850 711 04 06 - 0532 720 32 25
EPosta
info@nanomedya.com.tr