Web sitenizi google 'de yükseltiyoruz

Web sitenizi google 'de yükseltiyoruz

19 Aralık 2017


 Google gibi büyük bir arama motorunda kim 1nci sayfalarda olmayı düşünmez ki? bunlardan biride siz olabilirsiniz ! neden olmasın ki? 

Web siteleri kaliteli altyapıya sahip olan web siteleri arama motorlarında üst sıralara çıkabiliyor eskiden google'nin algoritması sadece keywords  yani anahtar kelime çöplüğüne bakarak ve sitenin yıllanmış olmasına bakarak google'de sıralamayı etkiliyordu ve pagerank olayı sayesinde 3-5 kaliteli siteden link alan siteler hemen üst sıralarda yer alabiliyordu fakat artık günümüzde 2017 - 2018 yıllarında seo sistemleri olarak google kendini geliştirdi penguen adı verilen bir algoritma çıkarttı ve bu algoritma sayesinde bu şekilde link ve anlamsız yazı çöplüğüne dönen siteleri sitesinden kalitesiz olduğu gerekçesi ile spam 'a ekleyip google veritabanlarından banlamaktadır. 

Bir web siteniz var ve nasıl yükseleceğinizi bilmiyorsunuz , işte bu konuda sizlere Nanomedya Reklam Hizmetleri olarak SEO konusunda yardımcı olmak isteriz. Hem SEO çalışması hemde Web Tasarım çalışmaları ile müşteri odaklı güzel şık bir tasarıma sahip olabilir google ile uyumlu altyapımız sayesinde xml dediğimiz google'nin kolaylıkla okuyabileceği şekilde text yazılardan ve url yapısından oluşan algoritması ile anında indexlenmesini sağlayabiliyoruz. Zamanla web siteleriniz indexleniyor ve google'de üst sıralara çıkmaya başlıyor.

Web sitenizi google 'de yükseltiyoruz

Peki bu google'de yükselmenin sırrı ne?

 

Google'de yükselmek hiç de eskisi kadar kolay değil yukarıda'da bahsettiğim gibi sadee anahtar kelime odaklı çalışma yapmak günümzde sadece spam ceza yemenize sebep olacaktır. Yada profil backlink adını verdiğimiz sabit forumlara üye olup sadece profillere link vermek siteniz açısından pek de yükselişe katkısı olmayacaktır. Olmadığı gibi de malesef sıralamanızı olumsuz yönde etkileyebilir.

Google'de yükselmek için SEO çalışmaları ve Makele Hizmetleri konusunda uzman bir ekip ile kordineli olarak çalışmanız gerekmektedir. Nanomedya Ankara Web Tasarım Hizmetleri olarak 

 

Google'de yükselmek için Kaliteli bir Web Tasarım Şart !

 

Web Tasarım konusunda Nanomedya Reklam Hizmetleri olarak sizlere tamamen sizlere özgü bir tasarım ve yazılım altyapısı ile wordpress, joomla gibi bilindik sitelerin aksine daha önce hiç görmediğiniz şık tasarımlar ve logolar ile web sitelerinizi baştan yaratıyoruz. Direktifleriniz doğrultusunda web siteniz hazırlanıyor ve sizlere ön taslak olarak sunuluyor sizin onayınız alındıktan sonra giydirme işlemi tamamlanıyor ve sizlere özel bir panel ve şifre veriliyor yukarıda'da bahsettiğim gibi google algoritmasına uyumlu bir şekilde makale hizmeti ve grafik hizmeti bizden alarak düzenli olarak içerik girilmesi konusunda destek alabilirsiniz.

 SEO uyumlu Makaleler ile Web Sitelerinizi Güçlendirin !

 SEO uyumlu Makaleler ile Web Sitelerinizi Güçlendirin !