Ankara Web Tasarımında Profesyonel Hizmet

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Ankara Web Tasarımında Profesyonel Hizmet
Ankara Web Tasarımında Profesyonel Hizmet kalitesi ile Nanomedya Firması olarak ihtiyaçlarınıza göre tasarım ve yazılımlarımız ile sizlere profesyonel bir destek sağlıyoruz. Seo uyumlu, %100 mobil uyumlu tasarımlarımız ve Google Speed Hız testinden başarı ile geçen yazılımlarımız ile sizleri başarıya ulaştırıyoruz.

Ankara’da profesyonel olarak web tasarımı yapan firmalar arasında Nanomedya Reklam ve Tanıtım Hizmetleri olarak profesyonelce kodlanmış yazılımımız ile diğer sektörümüzdeki iş yapan arkadaşlardan farkımız hazır uygulama, joomla, wordpress tarzı siteler kullanmayışımızdan gelmektedir. Özellikle Kurumsal kitleye hitap eden altyapımız kurumsal kimlik, kurumsallaşmış yada kurumsallaşma yolunda ilk adımı atmak isteyen firmasını profesyonel 4x4lük bir site olarak süslemek isteyen firmalara yönelik Ankara’nın en uygun ve en kaliteli sunucuları ile mükemmel bir hızda hizmet vermekteyiz.

Profesyonel Web Tasarımı Derken Akla Gelen İlk 6 Fark

 

-          Tamamen özel bir yazılım ile kodlandığından tamamen özelleştirilebilir tüm kodlama altyapısı müşterinin isteğine göre web tasarım ve program eklentileri eklenebilir.

-   - Mobil uyumlu ve Responsive ‘dir.

-   - Xml Desteği ile google ile %100 uyumlu çalışır.

-   - Yönetim Şifresi ve Paneli ile kolayca kurulum ve adaptasyon eğitimi verilir.

-   - Her yazdığınız yazıya özel seo yapma olasılığı sağlar.

-     En önemli husus özelikle kurumsal sayfalar için konuşuyorum. Milyonların kullandığı sistem wordpress değil tamamen firmanıza özel bir konsept tasarım ve yazılım.

Hazır uygulama ve programlardan sıkılmadınız mı?

 

Milyonlara hitap edeceksiniz, milyonların kullandığı wordpres’imi tercih edersiniz yoksa rakiplerinizin bir adım önüne geçerek daha kurumsal ve daha simetrik tasarımlar ile rakiplerinizin önüne mi geçmek istersiniz.

Wordpress bir blogdur arkadaşlar blog amacı ile kurulmuş, sonradan bazı web tasarım işi ile uğraşan firmalar yazılımı geliştirerek birkaç eklenti ve tasarım ile biraz daha güzelleştirip sanki kendi yaptıkları bir yazılım gibi pazarlamaya kalkıyorlar. Wordpress ücretsizdir ve internet üzerinden birkaç araştırma ile ücretsiz bir şekilde kurabilirsiniz tek ihtiyacınız  bir hosting ve bir domain almak ve temiz bir kurulum yapmak. Tabiki amacınız bir blog açmak ise, Profesyonel bir tasarım istiyorsanız kesinlikle tamamen firmanıza özel bir yazılım olmalı ve tasarımı sadece sizi temsil etmeli, logonuz olsun , kurumsal kimliğiniz olsun, bloglarınız, içerikleriniz, sliderleriniz tamamı ile firmanıza özel olsun isterseniz iletişim bilgilerimizden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

23 51
Nanomedya Footer Logo
Ankara Web Tasarım Ajansı olarak Çankaya Mahall Ankara ofislerinde SEO, Sosyal Medya Yönetimi, Kurumsal Web Tasarım, Katalog Tasarım, Adwords Danışmanlığı Hizmeti Sağlamaktayız.
instagramFacebookTwitterLinkedin
İletişim
adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Mahall Ankara E-Blok No: 274/6/31 Çankaya / ANKARA
telefon
0850 711 04 06 - 0532 720 32 25
EPosta
info@nanomedya.com.tr