Ankara Web Tasarımında Profesyonel Hizmet

Ankara Web Tasarımında Profesyonel Hizmet

29 Ocak 2018


Ankara’da profesyonel olarak web tasarımı yapan firmalar arasında Nanomedya Reklam ve Tanıtım Hizmetleri olarak profesyonelce kodlanmış yazılımımız ile diğer sektörümüzdeki iş yapan arkadaşlardan farkımız hazır uygulama, joomla, wordpress tarzı siteler kullanmayışımızdan gelmektedir. Özellikle Kurumsal kitleye hitap eden altyapımız kurumsal kimlik, kurumsallaşmış yada kurumsallaşma yolunda ilk adımı atmak isteyen firmasını profesyonel 4x4lük bir site olarak süslemek isteyen firmalara yönelik Ankara’nın en uygun ve en kaliteli sunucuları ile mükemmel bir hızda hizmet vermekteyiz.

Profesyonel Web Tasarımı Derken Akla Gelen İlk 6 Fark

 

-          Tamamen özel bir yazılım ile kodlandığından tamamen özelleştirilebilir tüm kodlama altyapısı müşterinin isteğine göre web tasarım ve program eklentileri eklenebilir.

-   - Mobil uyumlu ve Responsive ‘dir.

-   - Xml Desteği ile google ile %100 uyumlu çalışır.

-   - Yönetim Şifresi ve Paneli ile kolayca kurulum ve adaptasyon eğitimi verilir.

-   - Her yazdığınız yazıya özel seo yapma olasılığı sağlar.

-     En önemli husus özelikle kurumsal sayfalar için konuşuyorum. Milyonların kullandığı sistem wordpress değil tamamen firmanıza özel bir konsept tasarım ve yazılım.

Hazır uygulama ve programlardan sıkılmadınız mı?

 

Milyonlara hitap edeceksiniz, milyonların kullandığı wordpres’imi tercih edersiniz yoksa rakiplerinizin bir adım önüne geçerek daha kurumsal ve daha simetrik tasarımlar ile rakiplerinizin önüne mi geçmek istersiniz.

Wordpress bir blogdur arkadaşlar blog amacı ile kurulmuş, sonradan bazı web tasarım işi ile uğraşan firmalar yazılımı geliştirerek birkaç eklenti ve tasarım ile biraz daha güzelleştirip sanki kendi yaptıkları bir yazılım gibi pazarlamaya kalkıyorlar. Wordpress ücretsizdir ve internet üzerinden birkaç araştırma ile ücretsiz bir şekilde kurabilirsiniz tek ihtiyacınız  bir hosting ve bir domain almak ve temiz bir kurulum yapmak. Tabiki amacınız bir blog açmak ise, Profesyonel bir tasarım istiyorsanız kesinlikle tamamen firmanıza özel bir yazılım olmalı ve tasarımı sadece sizi temsil etmeli, logonuz olsun , kurumsal kimliğiniz olsun, bloglarınız, içerikleriniz, sliderleriniz tamamı ile firmanıza özel olsun isterseniz iletişim bilgilerimizden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.