Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmetlerimizde Twitter, Instagram, Facebook, Linkedin, Pinterest hesaplarınızda paylaşımlar yaparak takipçi sayınızı arttırıyoruz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal medya yönetimi her firmanın yapabileceği bir iş değildir. Herkes sosyal medya açabilir fakat yönetemez. Sosyal medya yönetmek ayrı bir incelik ister. Öncelikle sektörünüze ait anahtar kelimeleri belirlemelisiniz. Sonra bir takipçi kitlesine erişmelisiniz ki beğeniler gelsin. Beğeniler geldikçe sıralamanız yükselecek ve trafik arttıkça popülerliğiniz ve aboneleriniz artacaktır. 

Sosyal medya hesaplarınız büyük bir titizlikle incelenmesi ve yönetilmesi gerekmektedir. Yanlış yapılacak işlemler hesaplarınızın spam yemesine ve iptal edilmesine gidebilir. Bu durumda markanız adına pek hoş karşılanmaz.

Sosyal medya yönetimi yaparken en önemli yönetim şekli uyumlu ölçülerde resim kullanmaktır. örneğin 1080x1080 ınstagram'ın ölçüsüdür. Facebook, Twitter, Pinterest gibi siteler ile aynı boyut ölçüleri uyuşmaktadır. Genelde 1080x1080 kare şekilde bir görsel çalışırız. Firmalarınızın logolarına uygun bir şablon hazırlaranarak her haftanın 3 günü ; Pazartesi, Çarşamba , Cuma günleri + özel günler olmak üzere paylaşımlar yaparız. Ay sonunda sizlere detaylı bir istatistik sunarız. Böylece markanızı kaç kişi duymuş, kaç kişi etkileşime girmiş, kaç kişi aramış, kaç kişi beğenmiş, kaç kişi beğenmemiş görebileceksiniz.

INSTAGRAM TAKİPÇİ İŞLEMLERİ SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Instagram takipçi hizmetlerinde profesyonel olarak özel bir yazılım kullanıyoruz. Sosyal medya yönetmek istediğiniz hesaplarınızı spam'a sokmadan stabil bir şekilde organik olarak takipçi kasıyoruz. İstediğiniz herhangi bir abonesi bol olan rakip'i seçip bizlere söylediğinizde bizler o rakip'in gerçek takipçilerine erişerek ilgili takip etmek istediğiniz kullanıcının takipçilerini size çekiyoruz. Üstelik farklı özelliklerimizde mevut.

Bulunduğunuz konumda , mekandaki kullanıcıları tesbit etme, takip etme, toplu takip çıkartma, bölgesel takipçi kasma, fotoğraf beğenilerini takip etme, takipe deni takip etme, otomatik mesaj gönderme gibi işlemleri sizlerin yerine bizler yönetiyoruz. Otomatik mesajlar vs atabiliyoruz. Toplu takipçilerinize mesajlar atabiliyoruz. zamanlama yaparak istediğiniz saatlerde paylaşım yapabilme şansı veriyoruz. Üstelik grafiklerinizi dilerseniz bizler hazırlıyoruz. Sosyal medyada paylaşabileceğiniz görselleri grafik tasarım personelimiz sizler için dizayn ederek bizlere ulaştırıyor ve bizler'de günü geldiğinde zamanlayarak paylaşımlarımızı yapıyoruz.