Web Tasarım

Web Tasarım

Web tasarım projelerimizi takip edin. En yeni teknolojiler ile full responsive uyumlu özel tasarımlarımızı keşfedin.

Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri

Web Tasarım Hizmetlerimiz Mobil Uyumlu Responsive Tasarımlar ile Profesyonel Seo Etiket Sistemi ile zenginleştirilmiş Tamamen özel bir yazılımdır. Hazır Wordpress tarzı bir site değildir tamamen özgü ve firmanıza özel bir içeriktir. Özellikle Kurumsal web siteleri'nin kendine özgü tasarımlara ihtiyacı vardır. Google başta olmak üzere bir çok arama motoru web sitesinin özgün yapıda olmasına önem verir. Peki nedir bu özgünlükten kastımız? Web sitesinin tasarımından yazılımına kadar özel olması, url yapsıının diğerlerinden farklı olması gibi bir çok faktör SEO'da önem arz etmektedir.

• Firmanıza özel bir yazılım sizi rakiplerinizden farklı kılar.
• Web tasarım-yazılım ile işlerinizi daha pratik hale getirebilir ve zaman kaybını önleyebilirsiniz.
• Web yazılım görsel bir web tasarım ile birleştiğinde marka değerinizi artırır.
• Web sitenizin işlevsel bir hale gelmesini sağlar.
• Firmanızın daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlar. 

Web siteler internet’in ilk çıktığı günlerden bu yana her geçen gün yeni teknolojiler ile yenileri yapılan birer hizmet kaynağı olmaktadırlar. Günümüzde ise web site insan yaşamının olmazsa olmazları haline gelmiştir. İlerleyen teknoloji sayesinde markalaşma ve ismini duyurmada büyük kolaylık sağladığınız söylesek yerinde olacaktır.

Profesyonel web sitesi tasarlanırken ilk olarak grafik ekibimiz isteklerinize göre sizlere bir şablon çizer ve sizlere sunar. Sunduğumuz bu şablonu siz alt sayfaları ile birlikte inceleyerek bir karar verirsiniz beğendiğiniz taktirde kodlama işlemine geçilir önce front end ön yüz tasarımı hazırlanır ve son rütüşler yapılarak size tekrar sunulur. Onay vermeniz durumunda artık php yazılımlar ile koda dökülmeye başlar ve sistem tamamı ile size özgü sıfırdan kurulmu bir yapı olur. 

Tüm arama motorları özgün yapıyı sever. Firmanıza özgün tasarımlar sadee Nano Medya'da bizler hazır uygulamalar, hazır template'ler kullanmıyoruz. Tamamen özel konsept tasarımlar yapıyoruz. Tabiki isteğe göre istediğiniz seçenek opsiyonu mevcuttur. Bütçenize uygun en avantajlı paketler tabiki nanomedya'da sizleri bekliyor olacak.

Aankara Web Tasarım Ajansı

Ankara web tasarım ajansı Nanomedya Reklam ve Tanıtım Hizmetleri olarak sizlerin hizmetinizdeyiz. Günümüzde güncel olarak google politikalarını takip ederek Sosyal medya tanıtım, Google Reklamları, Web Tasarım, SEO , Kurumsal Kimlik vb. ihtiyaçlarınızda Ankara Web Tasarım Ajansı olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Full responsive uyumlu tasarımlarımız fark yaratıyor. Özel SQL yapısı kullanılarak yapılan projelerimiz mükemmel hızda çalışıyor. Google'nin indexlemesi anında olabiliyor. Schema altyapısı ile zenginleştirilmiş yazılımlarımız internette fark yaratmaya devam ediyor.

Web Tasarım Hizmetleri

İnternet sitelerinin şekli görünümü, tasarımı ve özellikleri çok önemlidir. Çünkü hedef kitle siteye girdikten sonra her zaman sadece ilgi çekici bir tasarımı görmek ister. Bu şekilde web sayfalarına giriş yapan kişi sayısı da artar. Bu durum, web tasarım hizmetleri adı ile bilinen sektörü ön plana çıkar. Günümüzde tasarım konusunda faaliyet gösteren birçok firma vardır. Bu firmalar, sitenin yapısına en uygun görünümü yapmakta ve mevcut sayfayı çok popüler bir hale getirmektedirler.

Ankara Web Tasarım firması olarak önceliğimiz müşterimize en kaliteli, profesyonel yazılımı sunmaktır. Web siteniz tasarlanırken yazılım ve altyapınızın kaliteli olması firmanızın görünürlük ve marka bilinirliğinin en üst seviyeye çıkmasına olanak sağlamaktadır.

Web Tasarım Hizmetinde Nelere Dikkat Edilir?

Web tasarım yapan firmaların dikkat ettiği hususlar şöyledir; Site içinde kullanılacak olan fontlar, güvenli bir biçimde tasarlanmaktadır.

Web sayfasının düzeni önemlidir. Bundan dolayı metinler ile beraber grafikler, bir standart içinde yapılmaktadır. Çünkü tasarımın en önemli hedeflerinden birisi, siteye giren kişinin aradığını hemen bulabilmesidir. Bu yüzden sayfa düzenine dikkat edilir.

Tasarımda seçilecek olan renk, sitenin içeriği ile alakalı olmak zorundadır. Satış yapan siteler genellikle çok renkli bir dizayn yolunu giderler. Bilgi amaçlı sitelerde siyah ve beyaz rengin ön plana çıktığını görmekteyiz.

Sitede grafik anlamında çeşitli logolar, farklı simgeler, clipartlar ve fotoğraflar kullanılır. Mevcut öğeler, siteyi görsel anlamda çok daha zengin bir hale getirirler.

 Buna ek olarak interaktif bir alanın olması, tasarımın en dikkat çekici özelliklerindendir. Müşterilerin yorum yapabilmesi için özel bir yer tasarlanmaktadır.

Web Tasarımın Avantajları Nelerdir?

Profesyonel bir şekilde verilen web tasarım hizmetleri, birçok farklı avantajı beraberinde getirir. Bunların başında ise müşteri memnuniyeti gelir. Çok sade ama aynı zamanda kullanışlı olan tasarım, sitede online olan kişilerin, aradıklarını çok kolay bir biçimde bulmasını sağlar. Bunun yanı sıra hafif tasarım, siteyi ağırlaştırmaz ve hızda bir düşme olmaz. Yavaş olan sitelere giren kişilerin, çok fazla beklemeden siteyi terk ettikleri göz önüne alındığında, hızın ne kadar hayati olduğunu anlayabiliriz. Web tasarım sayesinde arama motorları üzerinden sitenin çok daha görünür olması mümkündür. Çekici ve başarılı bir tasarım, sağlam kodlara sahipse, aramalarda üst sıralarda görünür.

Php Codeigniter Yazılımının Avantajları Nelerdir?

Php Codeıgnıter yazılımının avantajları güvenli ve hızlı bir framework olmasıdır. Düz php uygulamalara oranla oldukça yüksek üst düzey güvenlik önlemleri vardır. Helper, Core gibi bir çok ek güvenlik filtreleme seçenekleri mevcuttur. Kullanıcı yetkilendirme işmeleri hızlı biçimde yapılabilmektedir. Örneğin siz sadece web sitenizd yönetici olarak şifre verdiğiniz kişide sadece blog eklemesini istiyorsanız yetki düzenleyerek sadece o kişinin ilgili kısma girmesini sağlayabilir diğer bölümleri yasaklayabilirsiniz.

Diğer avantajları ise otomatik resim küçültme, seo ayarları , ekstra etiket modülleri gibi bir çok modülü bir arada taşımasıdır. Wordpress gibi açık kanyak yazılımlardan farklı olarak tamamı ile işiniz ile alakalı menüleri görürsünüz. İhtiyacınız olmayan hiçbir bağlantı admin panelde yer almaz. Dolayısı ile hızlı ve pratik olarak sistemi kolaylıkla anlayarak çok basit bir şekilde web sitesini yönetebilirsiniz.

Sizde Web Tasarımında Artık Wordpress 'den kurtulup tamamı ile size özel bir yazılıma geçmenin keyfini sürün. Hemen bizimle iletişime geçerek sizde özel bir yazılıma geçebilirsiniz.